AYB VIP Auto

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish

Hakkımızda

hakkimizda-3

“Özel tasarladığımız araçlarımızın; satış, teslimat ve satış sonrası tüm aşamalarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.”

Dafydd Morton

Hakkımızda

2005 Yılında temelleri atılan AYB VİP AUTO faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ‘sürdürülebilir başarı hedefi ‘ile geliştirdiği projelerle  otomotiv ve dizayn sektöründe fark yaratmayı hedeflemektedir. Firmamız aynı zamanda A grubu turizm ve seyahat acentasıdır.

 

İki kişi ile başlayan macera şuanda 50 atölye personeli , Ar-Ge , İnovasyon ve satış ekibiyle birlikte  bugün 70 in üzerinde personele  istihdam sağlamaktadır. 2005 yılından bu yana ilk önceliğimiz her zaman ‘mutlak müşteri memnuniyeti’ dir.Bunun için sektördeki tüm yenilikleri takip ederek Mercedes-Benz kalitesiyle özel ve özgün  tasarımlarımızı siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Uluslararası platformlarda tanınan , dünya standartlarında yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden bir firma olmak.

Vizyonumuz

Uluslararası platformlarda tanınan , dünya standartlarında yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden bir firma olmak.

Misyonumuz

AYB VIP AUTO dan aldığınız araçlar ile en konforlu ve lüks seyahati sizlere sunmaya devam etmek. Özel tasarladığımız araçlarımızın; satış, teslimat ve satış sonrası tüm aşamalarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Bizimle İletişime Geçin!

Bu web sitesi çerezleri kullanır ve kişisel verilerinize göz atma deneyiminizi geliştirir.